BALLINA | REFERENCAT | MODELET | FILIALET | KONTAKTI
Copyright © ILIRI-R.biz, by INFINITdizajn
SHKARKONI KATALOGUN E ILIRI-R NĖ FORMATIN PDF.
SHKARKO KATALOGUN
Njė ndėr llojet mė tė pėrhapura tė roletave tek ne dhe ne botė, me njė numėr tė madh tė ngjyrave dhe dizajneve qe do t`pėrshtaten me shijėn tuaj.
Mundėsojn mbrojtje nga rrezet e tepėrta tė diellit gjatė verės, dhe rregullim sipas dėshires te ndriqimit natyrorė.
Keto rolete jane te nje kualiteti te larte dhe  perdoren si mbrojtje nga nxehtesia, bora dhe ngricat, nga ngricat, jane jo te rrezatueshme, dhe kan njer zero mundesi per heqjen dhe vjedhjen e tyre.
Janė zgjedhja adekuate pėr dritare me lartėsi tė madhe. Shumė praktike dhe te lehta pėr perdorim, pėrveq kėsaj ndikojnė drejtpėrdrejtė edhe nė dekorin e dhomės apo objektit tuaj.
Janė perde mjaft tė pėrdorshme qe ju ofrojn mbrojtje nga drita e tepėrt gjatė ditės, gjithashtu ofrojn intimitet ne dhomėn tuaj. Ngjyrat dhe dizajnet e ndryshme mundėsojn zgjedhje sipas shijės tuaj.
Ndėrmarrja prodhuese ILIRI-R bėn prodhimin e njė numri tė madh modelesh dhe llojesh tė roleteve, si dhe montimin dhe dizajnimin e tyre  ku bėjnė pjesė rolete te jashtme, veneciane, perde store dhe perde me shirit.
Fabrika e roleteve ‘ILIRI-R’ perveq punėve qe kryen mbrenda teritorit tė kosovės ajo gjithashtu me porosi kryen edhe jasht saj.
Pėrveē kėtyre roleteve standarde qė prodhohen dhe monton, ILIRI-R bėn prodhimin edhe tė roleteve tė ndryshme me porosi dhe me specifika tė ndryshme varėsisht prej kėrkesave tė ndryshme